O blogu podróżniczym TravelPart2

TravelPart2 to pierwszy w Polsce blog podróżniczy dla osób po 50-tce

Witamy w Travelpart2.pl. Dla Państwa będziemy poszukiwać wspaniałych miejsc na małe i wielkie podróże, by na nowo odkrywać świat. Będziemy szukać miejsc na wytchnienie i relaks, by mieć chwile dla siebie. A także znajdować tereny na aktywny wypoczynek, bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Jeśli właśnie teraz podróże stały się Państwu bliższe niż kiedykolwiek to zapraszamy do podróżowania z portalem podróżniczym TravelPart2.

TravelPart2-Podroze-po-50tce

A może porzucić biura podróży i ruszyć w świat “samemu”? Travelpart2 to także źródło wiedzy i inspiracji, jak podróżować.  Jak zorganizować wyjazd i zaplanować zwiedzanie? Na co zwrócić uwagę? Jak i gdzie kupić bilety i nocleg? 

Teraz  jest ten moment, ten czas….by spełniać swoje marzenia. Wbrew stereotypom życie po pięćdziesiątce to nowy czas. Czas dla siebie, dla rozwijania pasji, zainteresowań i spełniania swoich osobistych pragnień. Podróże, odkrywanie świata, poznawanie i rozwój to numer 1 na liście marzeń, które zaczynamy spełniać po 50-tce.

Podróżujcie jak chcecie i gdzie chcecie z TravelPart2.

A jeśli szukacie partnera do podróży… Patronem portalu podróżnicznego TravelPart2 jest Razem50plus.pl – polski portal randkowy dla osób po 50-tce.