Reklama do osób po 50-tce na blogu podróżniczym

JEŚLI PODRÓŻE, TO PO 50-TCE!

Badania pokazują, że np. kobiety w wieku 55-64 lat w większości, bo aż w 82% wykazują zainteresowanie podróżami, a chęć poznawania świata rośnie wraz z wiekiem badanych*. Pokolenie 50+ staje się największym Klientem z obszaru podróży i turystyki. Rośnie rola reklamy do tej grupy.

TravelPart2.pl to podróże po widziane oczami osób 50+

Jesteśmy pierwszym w Polsce blogiem podróżniczym dla osób po 50-tce opisującym podróżowanie w dojrzałym wieku po Polsce i Świecie. Recenzujemy hotele, pensjonaty, restauracje czy kawiarnie, w których gościmy w naszych małych i wielkich podróżach. W Travelpart2 nasi czytelnicy mogą z łatwością dowiedzieć się, gdzie najlepiej pojechać, gdy mają ochotę na relaks, gdzie się udać jeśli szukają aktywnego wypoczynku i w końcu – gdzie warto wybrać się, aby odkryć na nowo świat. Radzimy, jaki hotel czy pensjonat wybrać i dlaczego spełnia oczekiwania w podróży 50plus.

Misja i rola blogu podróżniczego TravelPart2

Misją portalu podróżniczego Travelpart2.pl jest inspirowanie i zachęcanie osoby 50+ do odkrywania świata na nowo, do odbywania małych i dużych podróży. TravelPart2 to także pierwsze źródło wiedzy i inspiracji, jak podróżować „samemu” po 50-tce.

Co wyróżnia blog podróżniczy TravelPart2.pl

TravelPart2.pl to jedyne takie miejsce:

  • dla osób po 50-tce, które mają inne oczekiwania niż młodzież czy rodziny z dziećmi
  • opisuje ciekawe dla osób po 50-tce miejsca , hotele, pensjonaty a także restauracje czy kawiarnie
  • i przede wszystkim – prezentuje podróże według prawdziwych potrzeb osób 50

Dlaczego warto współpracować z TravelPart2.pl

W TravelPart2.pl opisujemy podróże i recenzujemy obiekty według kluczowych potrzeb osób podróżujących po 50-tce, precyzyjnie docierając do Klienta 50+. Skąd wiemy jakie są ich oczekiwania? Od kilku lat pracujemy z nimi na co dzień prowadząc razem50plus.pl – najpopularniejszy w Polsce portal randkowy dedykowany ludziom po 50-tce. Dodatkowo naszą wiedzę rozwijamy na bieżąco prowadząc w ramach Akademii Marketingu 50+ szkolenia z obszaru marketingu skierowanego do osób 50+ i reklamy do osób po 50-tce.

Skąd nazwa TravelPart2?

Nazwa TravelPart2 nawiązuje do drugiego, nowego rozdziału, jaki otwieramy przed sobą wchodząc w drugą połowę życia. Wbrew stereotypom życie po pięćdziesiątce to nowy czas. Czas dla siebie, dla rozwijania pasji, zainteresowań i spełniania swoich osobistych pragnień. Podróże, odkrywanie świata, poznawanie i rozwój to numer 1 na liście marzeń, które zaczynamy spełniać po 50-tce.

Kontakt z Travelpart2

Jeśli zainteresował Państwa nasz blog, mają Państwo pomysł na współpracę czy też wspólny projekt prosimy o kontakt z nami na adres e-mail: kontakt@travelpart2.pl.


* https://nazdrowie.pl/artykul/psychologia/kobiety-po-50-tce-zaczynaja-zycie-na-nowo